Innowacyjna gra na szkolenia team building – dla trenerów

Informujemy, że w naszym katalogu gier dla branży małych firm rodzinnych, fundacji non profit i administracji samorządowej od tego kwartału posiadamy grę menedżerską: Wieloosobowe rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w Budowanie Noszy (Roboczy tytuł zabawy jest do dopracowania – ale odzwierciedla fabułę zadania.)
Oferowaną symulację organizujey na szkoleniach z mentoringu, z asertywności a także na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Główne jej przeznaczenie to Gry Symulacyjne .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Zakres tematyczny gry: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Miejsce pochodzenia licencji: Turcja
Czas trwania (bez przygotowań): godzina
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, maksymalnie 18.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: piłka o gry w piłkę nożną - sztuk trzy, szelki bezpieczeństwa - sztuk dziesięć, zszywacz- sztuk osiem, trochę dżemów, paczka antracytowych kredek, szklanka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
„Firma Kowalski” Joanna Kowalska, Klinika Urody Mona Lisa Agnieszka Stokfisz, KAS-BOKS sp. z o.o., MOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "Jamar" M.M.J Rabiega, Sobiałkowo - spółka jawna, Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek "AIRPOL" sp. z o. o., Wulkanex Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna W. Mularczyk, Powiat Średzki, Gmina Zagórów, Powiat Wrzesiński, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Stowarzyszenie Rozwoju i Integracji Młodzieży STRIM, Bezpieczny Ursynów - Fundacja Polska , Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niesprawnym Ruchowo, Ośrodek Wychowawczo-Profilaktyczny "Michael", Powiślańska Fundacja Społeczna, Stowarzyszenie Katedra Kultury , Stowarzyszenie Naukowe Archeologów Polskich - Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Chorałowy, "Towarzystwo Zwalczania , Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była także przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Realizacja obrazu filmowego, fotografia”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom rozważającym zakup rekomendujemy wymienione tutaj pozycje literaturowe:
  • Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
  • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
  • Istotą przywództwa jest rozmowa-Robin Ryde
  • Ty tu dowodzisz. Najskuteczniejsze metody kierowania załogą-Michael D. Abrashoff
  • Spirala wzrostu-Hans Christoph Binswanger
  • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
  • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Wierzbno, pensjonat Mercure Grand Hotel, ulica Szczepanowskiego 3C
    Opłata za jedną osobę: 1200 zł +23% VAT. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – osiem miesięcznych rat.
    W cenie szkolenia znajduje się obiad. Przystawka: aksamitny pasztet (ala Foie gras). Zupa: Bulion królewski z makaronem. Drugie danie: Spaghetti Carbonara w śmietanowym sosie z boczkiem i parmezanem. Deser: Świeże jabłka z cynamonem i rodzynkami zapieczone pod kruszonką . Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

07.08.2016. 01:13