Lista dofinansowań na kursy menedżerskie

Kursanci z niektórych przedsiębiorstw wnioskowali o subwencje i pod opieką naszych doradców dostarczyli wymagane dokumenty do odpowiednich funduszy. Zawiadamiamy iż w ramach pogramu europejskiego „Łódzki Fundusz Regionalny” na cztery Wykłady Z Publicznego Przemawiania subwencję otrzymały wymienione tutaj przedsięwzięcia:
  • Szkolenia dla Operatorów Maszyn w spółce Starachowickie Zakłady Spożywcze
  • Szkolenie wdrażania nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • Opatentowanie makaronu instant nowej generacji.
  • import KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI
  • innowacyjny system Rozpoznawania i Zamiany Mowy na Tekst Uni-MagicScribe
  • nowoczesny węzeł kratowy firmy INKOMET. PKWiU 45.21.7
  • opracowanie planu rozwoju importu De Novo Handel i Technika
  • sporządzenie i wdrożenie metodyki produkcji segmentowych taśm ściernych szerokich.
  • sporządzenie i uruchomienie nowej linii wzorniczej spełniającej oczekiwania klienta Europejskiego
  • opracowanie i wdrożenie unikalnej linii wzorniczej dzianin przez firmę MARCZAK.
  • opracowanie metod przygotowania biomasy rolnej do energetycznego wykorzystania
  • sporządzenie serwisu społecznościowo-biznesowego nowej generacji.
  • koncepcja B2B ułatwiająca współpracę pomiędzy Biurami Rachunkowymi a ich klientami.
  • projekt Fineus - e-kontroling finansowy dla MSP
  • rozbudowa 21 środowiskowych sieci teleinformatycznych nauki - NewMAN
  • proces zarządzania relacjami z klientem
  • stworzenie miejsc pracy w centrum usług wspólnych IBM we Wrocławiu
  • uruchomienie nowoczesnego procesu B2B usprawniającego kooperację firm współpracujących z przedsiębiorstwem OKE Poland Sp. z o.o., w tym zarządzanie wspólnymi planami.
  • implementacja nowoczesnego modelu ERP
  • wdrożenie koncepcji rozwoju importu w przedsiębiorstwie LIRA Spółka Jawna
  • uruchomienie projekty zarządzania przedsiębiorstwem umożliwiającego dopasowania go do procesów IT partnerów biznesowych.
  • wypracowanie zdalnego programu wspomagającego poprawne wypełnianie wniosków wizowych.
  • zbudowanie cyfrowego portalu rekrutacyjnego
  • zbudowanie internetowego serwisu I-ISO, stanowiącego narzędzie dla przedsiębiorców, do zarządzania dokumentacja programową i zapisami zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów zarządzania ISO.

27.12.2016. 00:01