Lista dofinansowań na szkolenia dla firm

Potwierdzamy że w ramach pogramu europejskiego „Warmińsko Mazurski Fundusz Pomocowy” na trzy Szkolenia Handlowe subwencję dostały następujące projekty:
  • Program Szkoleniowy dot. Operatorów Maszyn w przedsiębiorstwie Ultrahut
  • Cykl Szkoleniowy z zarządzania firmą potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • "Internet szerokopasmowy dla mieszkańców szansą dynamizacji miasta Kościana"
  • zaawansowana technologia palowania drogą do wzmocnienia pozycji konkurencyjnej Spółki
  • zoptymalizowana technologia wytwarzania terapeutycznych przeciwciał monoklonalnych stosowanych w terapii chłoniaków
  • sporządzenie harmonogramu rozwoju importu nowoczesnych wyrobów P.W. Foliarex w Stęszewie.
  • sporządzenie metodyki nowej generacji czujnika wodoru i jego związków do zastosowań w warunkach ponadnormatywnych
  • opracowanie i uruchomienie nowoczesnych foli zawierających substancje aktywne biologicznie.
  • sporządzenie i uruchomienie nowej linii wzorniczej spełniającej oczekiwania klienta Europejskiego
  • opracowanie i wdrożenie pakietu leków kardiologicznych nowej generacji
  • sporządzenie nowoczesnej receptury i wdrożenie do produkcji preparatu stosowanego w leczeniu zespołów depresyjnych
  • sporządzenie wzoru przemysłowego pustaka akustycznego i implementacja go do produkcji
  • struktura komputerowa B2B do wspólpracy z podmiotami korporacyjnymi gwarancją innowacyjności Dominium S.A.
  • koncepcja Wyceny Nieruchomości i Indeksacji Rynku Nieruchomości - umożliwiająca zautomatyzowaną wycenę nieruchomości, generowanie sektorowych indeksów cen sprzedaży, najmu i stóp zwrotu z inwestycji.
  • zbudowanie terenów inwestycyjnych w Miejskiej Strefie Inwestycyjnej w Głogowie
  • wzmocnienie działaności badawczo-rozwojowej w Kompleksie Rokopole PCC Rokita SA
  • procesy B2B wspierajace punkty sprzedaży (POS) branży usługowej oraz dostawców sieci handlowych
  • utworzenie ogólnonarodowego ośrodka innowacji i transferu technologii w zakresie e-zdrowia
  • implementacja nowoczesnego programu elektronicznej księgowości realizowanej w procesie B2B.
  • uruchomienie innowacyjnych procedury produkcji wyrobów chemii budowlanej
  • uruchomienie systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe między partnerami przebiegające drogą elektroniczną.
  • uruchomienie metodyki Albatros Pro Precision DS w innowacyjnej tłoczni w Wałczu.
  • stworzenie zdalnego projektu do zarządzania czarterami jachtów oraz modernizacyjnej wyszukiwarki czarterów wraz z możliwością rezerwacji.
  • zbudowanie internetowego portalu konferencyjnego zapewniającego dobór informacji, obsługę promocji, komunikację oraz rejestrację uczestnictwa i płatności.
  • zbudowanie mobilnego serwisu pracownikgalerii.pl opartego o moduł biznesowy i platformę rekrutacji

28.04.2016. 00:06