Nietypowa zabawa na szkolenia team building – licencja

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen non profit i administracji państwowej od następnego miesiąca posiadamy symulację biznesową: Ekstremalne bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w dżdżownica (Wstępna nazwa tej symulacji jest do korekty – jednak odzwierciedla charakter ćwiczenia.)
Proponowaną grę wykorzystujemy na treningach z podejmowania decyzji, ze współpracy grupowej i na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Najczęstsze jej wykorzystanie to Warsztaty Handlowe.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia symulacji: Łotwa
Czas trwania: pół dnia
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, maksimum 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: zestaw 3 bul - sztuk sześć, pojemnik - sztuk dziesięć, maczałki i zwilżacze- sztuk cztery, trochę grejpfrutów, paczka kanarkowych długopisów, lokówka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Silver5 Studio Marek Roszko, Dental gabinet stomatologiczny lek.dent. Halina Olejniczak, KOMAT Mieczysław Kozłowski, KONTEKST Sp. z o.o., PreMediCare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Notedeco - K.Frasunkiewicz- Jankowiak, P.Jankowiak s.j., Winkowski Engineering Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Powiat Pleszewski, Gmina Miejska Kościan, Ars Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NZOZ Ars Medica, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki, Fundacja "Flower of Life", Fundacja Olimpiada 2012 , Parafia Rzymsko- Katolicka pw. św. Szczepana, Stołeczna Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą , Stowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne "Drama", Stowarzyszenie Nasza Choszczówka , Stowarzyszenie Studentów BRATNIAK, Towarzystwo Mokotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była także rozgrywana na studiach doktoranckich „Farmacja”

LEKTURY:
Osobom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry rekomendujemy następujące opracowania:
  • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
  • Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami-Mariusz Chrapko
  • Zielona książeczka. OSIĄGAJ ZAMIERZONE CELE-Jeffrey Gitomer
  • Biznes plan Jak go budować i analizować?- Krzysztof Opolski, Krzysztof Waśniewski
  • Zarządzanie wiedzą w organizacjach typu born global-Kaja Prystupa-Rządca
  • Innowacja. Droga do wzrostu zysków-Tom Gorman
  • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
    Termin: do ustalenia
    Miejsce: Elbląg, pałac Anders, ulica Dembińskiego 3b
    Koszt gry: 1200 zł brutto. Proponujemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – jedenaście wpłat.
    W cenie programu zawarty jest catering. Przystawka: jajko w szynce. Zupa: Kremowa zupa grzybowa z tymiankiem i kluskami kładzionymi. Drugie danie: pierś z indyka pieczona w szynce Szwarcwaldzkiej faszerowana szparagami serwowana na spaghetti z młodych warzyw, kluskami i sosem. Deser: Naleśniki wypełnione aksamitnym serkiem waniliowym, polane sosem czekoladowym z bakaliami i bitą śmietaną.. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

25.12.2015. 00:16