O grantach europejskich na kursy biznesowe

Ogłaszamy że w ramach funduszu dotacyjnego „Łódzki Fundusz Pomocowy” na dwa Szkolenia Dla Przedstawicieli wsparcie nabywają poniższe przedsięwzięcia:
  • Projekt Szkolenia Asystentek w firmie Maszynohut
  • Szkolenia z wdrażania nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • "e-Lasy" portal ogłoszeniowo-informacyjno-szkoleniowo-usługowy dla prywatnych właścicieli lasów
  • import szansą na wzmocnienie strategii działania firmy DOMIDOR na rynkach Europy Zachodniej
  • zaawansowana e-usługa edukacyjna: symulator-biznesu.pl.
  • innowacyjny pomysł + inwestor zewnętrzny = SUKCES
  • opracowanie technologii oraz uruchomienie produkcji maszyn dla wysokowydajnego druku cyfrowego na przedmiotach przestrzennych.
  • (PKWiU Wnioskodawcy: 37.20 Surowce wtórne niemetalowe)
  • opracowanie i implementacja oprogramowania procesów bezobsługowej inspekcji wizyjnej (58.29.29.0)
  • sporządzenie i implementacja wzoru użytkowego uniwersalnego pustaka wykonanego technologią wibroprasowaną
  • sporządzenie modernizacyjnej receptury i wdrożenie do produkcji preparatu stosowanego w leczeniu grzybic.
  • opracowanie receptur i procedury wytwarzania oraz implementacja do sprzedaży nowych serii dermokosmetyków do cery wrażliwej oraz oliwek do pielęgnacji i masażu ciała.
  • platforma B2B ułatwiająca współpracę pomiędzy Biurami Rachunkowymi a ich klientami.
  • struktura internetowa Mergersnet.eu automatyzująca i usprawniająca procesy fuzji i przejęć oraz pozyskiwania kapitału przez przedsiębiorstwa
  • rozbudowa platformy fotograficznej VERTIS.pl o profesjonalne e-usługi do zarządzania cyfrowymi zasobami fotograficznymi i automatycznej korekcji zdjęć.
  • rozszczerzenie sprzedaży eksportowej przez Zakład Techniki Mikroprocesorowej
  • model wraz z biblioteką modułów dla modernizacyjnej analizy i interaktywnej syntezy ruchu postaci ludzkiej
  • stworzenie pakietu narzędzi do psychospołecznego e-monitoringu zasobów ludzkich
  • implementacja nowoczesnego systemu B2B do elektronicznej wymiany zasobów i zarządzania informacją handlową w spółce TMP
  • uruchomienie koncepcji dynamizacji importu w ASA Sp. z o.o.
  • uruchomienie systemu informatycznego usprawniającego obieg informacji handlowej pomiędzy Blue Media S.A. i jej partnerami biznesowymi.
  • wdrożenie metodyki Merkel Vocomatic do produkcji siłowników hydraulicznych
  • uruchomienie energooszczędnej technologii wypału płytek ceramicznych PKWiU 23.31.10.0
  • wypracowanie cyfrowego portalu dla rynku farmaceutycznego
  • stworzenie internetowego portalu pracy z ofertami pracy z krajów niemieckojęzycznych