O grantach europejskich na treningi biznesowe

Uczestnicy z niektórych przedsiębiorstw wnioskowali o subwencje i wspólnie z naszymi trenerami dostarczyli adekwatne zgłoszenia do instytucji finansujących. Ogłaszamy że w ramach pogramu unijnego „Śląski Program Strukturalny” na SzkoleniaZarządzanie Czasem subwencję uzskały następujące przedsięwzięcia:
  • Projekt Szkolenia Inżynierów w przedsiębiorstwie ZUT PSS
  • Cykl Szkoleniowy z budowania biznesu odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • "Nowa generacja urządzenia do kontroli baterii VRLA telekomunikacyjnych systemów zasilających."
  • import usług medycznych jako czynnik poprawy konkurencyjności Europejskiego Banku Krwi Pępowinowej MACIERZYŃSTWO Spółka z o.o.
  • nowoczesny program redukcji emisji węglowodorów lotnych dla samochodów nowej generacji. 34.30 (PKWIU 2004)
  • opracowanie nowoczesnego modelu zbrojonych rur z tworzyw termoplastycznych RTP
  • opracowanie modułowych algorytmów ekologicznego spalania węgla
  • sporządzenie i implementacja procedury produkcji stopu ciężkiego – kompozytu wolframowego.
  • sporządzenie i uruchomienie oprogramowania programów technologicznej inspekcji wizyjnej (58.29.29.0)
  • sporządzenie i uruchomienie wzorów w firmie INTER-PLAST
  • sporządzenie METODYKI MODELOWANIA APLIKACJI ROZRACHUNKOWYCH DLA PLATFORM procesOWYCH SOA
  • opracowanie prototypu i implementacja do seryjnej produkcji samolotu ultralekkiego.
  • opracowanie, uruchomienie i świadczenie usług budowania scenariuszy technologicznych dla podniesienia innowacyjności przedsiębiorstw z sektora MŚP
  • koncepcja internetowa Mergersnet.eu automatyzująca i usprawniająca procesy fuzji i przejęć oraz pozyskiwania kapitału przez przedsiębiorstwa
  • unowocześnienie istniejącego modelu B2B o dodatkowe moduły usprawniające współpracę Euroflorist z kwiaciarniami partnerskimi
  • system monitorowania pozycji i ruchu jachtów
  • system wspomagania nauki czytania i pisania pismem Brailla firmy Harpo
  • utworzenie laboratorium B+R w Esselte Polska Sp. z o.o. w Kozienicach
  • wdrożenie Wirtualnego Doradcy Usług Turystyczno - Rekreacyjnych
  • wdrożenie modernizacyjnego modelu teleinformatycznego w spółce Pactor umożliwiającego wymianę rejestrów z partnerami biznesowymi.
  • uruchomienie systemu mającego na celu optymalizację wymiany handlowej pomiędzy Orzeł SA i podmiotami współpracującymi.
  • uruchomienie elektronicznego biznesu B2B wsród partnerów handlowych.
  • wdrożenie e-usług zdalnego zarządzania infrastrukturą IT poprzez budowę nowoczesnej platformy technicznej i organizacyjnej
  • wypracowanie elektronicznego modelu informacji o koncertach muzycznych
  • wypracowanie elektronicznego serwisu do numerycznej wymiany rejestrów oraz świadczenia wirtualnych usług doradczych w zakresie geodezji
  • stworzenie cyfrowego serwisu szkoleniowego zorientowanego na podnoszenie kompetencji w zakresie obsługi oprogramowania komputerowego.

01.04.2016. 00:08