Pomoc pieniężna na szkolenia dla firm

Uczestnicy ze współpracujących z nami stale koncernów aplikowali o granty i wspólnie z naszymi trenerami przekazali wymagane dokumenty do stosownych agencji zarządzających dotacjami. Informujemy że w ramach pogramu dotacyjnego „Kujawsko Pomorski Program Społeczny” na dwa Szkolenia Techniki Sprzedaży subwencję dostały opisane poniżej projekty:
  • Cykl Szkoleniowy dla Komórki Logistyki w spółce Irchowicz
  • Projekt Szkolenia rozwoju efektywności potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • "implementacja modernizacyjnej procedury produkcji okien w zakładzie POZBUD T&R S.A. w Słonawach"
  • zaawansowana metodyka produkcji opraw luksusowych o zasadniczo ulepszonych parametrach użytkowych
  • innowacyjny system Obsługi Biznesu (ISOB)
  • nowoczesny portal udostępniający kompleksową ofertę turystyki nadmorskiej “ morze-latem.pl
  • opracowanie innowacyjnych algorytmów ekologicznego spalania węgla
  • (Kod PKWiU: 31.50)
  • opracowanie i implementacja nowej linii wzorniczej na europejski rynek okien
  • opracowanie i wdrożenie produkcji folii opakowaniowych z pamięcią kształtu o sterowanej oksybiodegradowalności
  • sporządzenie i wdrozenie nowego wzornictwa w spółce BUDVAR Centrum S.A.
  • sporządzenie receptury i technologii produkcji uszczelniacza butylowego z recyklatu gumowego.
  • sporządzenie wzoru użytkowego oraz rozpoczęcie produkcji linii wzorniczej przez Calitan
  • koncepcja Usług Stanu Cywilnego PLUSC dla obsługi zdarzeń życiowych
  • rozbudowa serwisu edukacyjno-językowego dla dzieci i młodzieży YUMMY.PL
  • model B2B dla efektywnej współpracy REFA Wielkopolska i Partnerów
  • procesy B2B wspierajace punkty sprzedaży (POS) branży usługowej oraz dostawców sieci handlowych
  • opracowanie portalu udostępniającego cyberprzestrzenne areny rozgrywek dla graczy gier komputerowych.
  • opracowanie serwisu samorządowego wraz z usługą e-radny oraz katalogami firm i produktów o profilu samorządowym.
  • uruchomienie planu intensyfikacji eksportu dla nowoczesnych, zaawansowanych usług informatycznych
  • wdrożenie koncepcji rozwoju importu w przedsiębiorstwie Advanced Business Services
  • uruchomienie dwóch innowacyjnych procedury drogą do zwiększenia konkurencyjności.
  • zbudowanie zdalnego narzędzia do planowania wnętrz mieszkania/domu
  • wypracowanie mobilnego serwisu do bezobsługowego zarządzania projektami lojalnościowo - płatniczymi
  • wypracowanie cyfrowego serwisu o nieruchomościach z woj. łódzkiego przeznaczonych na sprzedaż.

26.10.2016. 00:03