Środki Unijne na kursy biznesowe

Klienci z wybranych podmiotów przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i wspólnie z naszymi trenerami przesłali niezbędne formularze aplikacyjne do stosownych agencji zarządzających dotacjami. Ogłaszamy iż w ramach pogramu dofinansowań „Małopolski Fundusz Infrastrukturalny” na cztery Pracownicze Szkolenia Z Pewności Siebie subwencję nabywają opisane poniżej projekty:
  • Szkolenia dla Jakości w firmie Maszynohut
  • Projekt Szkolenia rozwoju efektywności szansą dla rozwoju spółki.
  • Termosterowalne polimery biozgodne jako zamienniki skóry do leczenia oparzeń i ran
  • "Zmienimy Twój los - przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie powiatu olsztyńskiego"
  • innowacyjna e-usługa edukacyjna: symulator-biznesu.pl.
  • innowacyjny lek wykorzystujący technologię siRNA stosowany w terapii chorób nowotworowych wykazujących ekspresję WNT2.
  • sporządzenie modułowych algorytmów ekologicznego spalania węgla
  • sporządzenie i wdrożenie metodyki produkcji papieru na bazie makulatury.
  • opracowanie i uruchomienie procedury wytwarzania nowych nowoczesnych leków generycznych.
  • opracowanie i uruchomienie na rynek procesu wentylacji multistrefowej
  • sporządzenie obrazująco-spektralnych projektów przeznaczonych do zdalnej obserwacji obiektów
  • sporządzenie techniki kontroli wiroprądami struktury, naprężeń i wad w lotniczych kołach zębatych zahartowanych indukcyjnie
  • struktura B2B ułatwiająca współpracę pomiędzy Biurami Rachunkowymi a ich klientami.
  • koncepcja wspierająca skok technologiczny współpracy w systemie partnerskim.
  • rozbudowa istniejącego serwisu zdalnego chce.to poprzez wdrożenie nowych e-usług.
  • system automatycznego generowania aplikacji na urządzenia mobilne.
  • wdrożenie modelu systemowego eksportu ogłoszeń na różne portale aukcyjne i ogłoszeniowe
  • utworzenie centrum usług nowoczesnych świadczącego kompleksowe usługi na rzecz Grupy
  • uruchomienie modernizacyjnego systemu B2B do elektronicznej wymiany rejestrów i zarządzania informacją handlową w firmie Eldom
  • uruchomienie nowoczesnego modelu wymiany danych biznesowych w firmie Holicon.
  • wdrożenie harmonogramu intensyfikacji importu w Suntech S.A.
  • implementacja technologii produkcji nowoczesnej w skali świata uchylnej bramy garażowej
  • stworzenie innowacyjnego portalu informacyjno-społecznościowego dla dzieci i ich rodziców w woj. świętokrzyskim i mazowieckim
  • zbudowanie zdalnego systemu wspierającego beneficjentów w prowadzeniu i zarządzaniu planami dofinansowanymi ze środków UE.
  • stworzenie zdalnego serwisu bazy wiedzy i doradczo-konsultingowego.
  • wypracowanie zdalnego serwisu MyWeddSpace, na którym będzie świadczona e-usługa wsparcia organizacji ślubów i wesel

31.08.2016. 00:02