Środki Unijne na treningi menedżerskie

Informujemy iż w ramach funduszu dofinansowań „Mazowiecki Fundusz Infrastrukturalny” na wyjazdowe Szkolenia Z Zarządzania Ekonomicznego dotację nabywają wymienione tutaj przedsięwzięcia:
  • Projekt Szkolenia Księgowych w przedsiębiorstwie ARTO
  • Szkolenie zarządzania firmą potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • "innowacyjne e-usługi - nowa jakość w branży szkoleniowej"
  • nowoczesna procedura produkcji obuwia z antypoślizgową wielofunkcyjną podeszwą trójwarstwową
  • innowacyjny aparat EKG
  • sporządzenie energooszczędnych drzwi filplast i implementacja na modernizacyjnej linii technologicznej.
  • sporządzenie planu ekspansji importu De Novo Handel i Technika
  • (Kod PKWiU: 31.50)
  • sporządzenie i wdrożenie algorytmu do komputerowego wspomagania systemowania leków metodą wirtualnego screeningu (PKWiU: 73.10)
  • sporządzenie i uruchomienie wzoru użytkowego dla procesu transportu technologicznego EHB
  • sporządzenie METODYKI MODELOWANIA APLIKACJI ROZRACHUNKOWYCH DLA PLATFORM systemOWYCH SOA
  • opracowanie usługi proinnowacyjnej - system Zarządzania Obiegiem Korespondencji dla MMSP
  • koncepcja B2B szansą dalszego ekspansji Przedsiębiorstwa POL-MAK
  • koncepcja Wyceny Nieruchomości i Indeksacji Rynku Nieruchomości - umożliwiająca zautomatyzowaną wycenę nieruchomości, generowanie sektorowych indeksów cen sprzedaży, najmu i stóp zwrotu z inwestycji.
  • opracowanie Wnioskodawcy do sprzedaży dekoracji kwiatowych na rynkach zagranicznych
  • projekt technologicznego generowania aplikacji na urządzenia mobilne.
  • proces wspomagania nauki czytania i pisania pismem Brailla firmy Harpo
  • wdrożenie portalu e-testy.pl - budowa bazy i sprzedaż cyfrowych systemów e-nauczania na poziomie gimnazjum.
  • wdrożenie nowoczesnego programu B2B do elektronicznej wymiany danych i zarządzania informacją handlową w spółce "EDM Konsulting"
  • uruchomienie nowoczesnego modelu informatycznego do technologicznej wymiany informacji między Spółką ELWET a jej Partnerami.
  • wdrożenie systemu Incadea wspierającego prowadzenie biznesu B2B w formie elektronicznej między Wanicki Serwis sp. z o.o. a firmami partnerskimi
  • uruchomienie procedury montażu oświetlenia diodowego poprzez uruchomienie linii produkcyjnych w nowej hali produkcyjnej.
  • wdrożenie modernizacyjnej procedury budowy i eksploatacji telemetrycznych pojazdów szynowych
  • stworzenie mobilnego systemu do zarządzania relacjami z klientami
  • wypracowanie internetowego serwisu bezobsługowego kojarzenia ofert w sektorze remontowo-budowlanym
  • stworzenie mobilnego serwisu i systemowego procesu komunikacji zbiorowej SISMS dla mieszkańców gmin.

01.12.2016. 00:04