Symulacja w Szkole Trenerów Zarządzania

Myjnionerzy to darmowa zabawa menedżerska dla szkół. Stwórz nową wirtualną spółkę, stwórz zwycieską strategię w wielowątkowej symulacji biznesowej a potem stań się prawdziwym przedsiębiorcą! W sieci pojawiła się właśnie nowa symulacja, która nie jest następną prostą grą.

Myjnionerzy to kilkuosobowa symulacja inicjowania etap po etapie własnej firmy i zarządzania nim. Jest opracowana przez naukowców i prawdziwych właścicieli firm. Spaja w sobie zabawę a dodatkowo inteligentną naukę klasycznego funkcjonowania jako menedżer.

Komplet wymaganych do zabawy regulaminów i arkuszy udostępnia trenerom Szkoła Coachów Biznesu

Rozgrywka trwa dwie rundy (w ich trakcie wcielasz się w funkcję właściciela firmy), co zajmuje nieco ponad trzy kwadranse rozrywki. Każdy może ją przeprowadzać w szkole lub dla własnej zabawy. Gra jest nieodpłatna – jej przygotowanie było projektem charytatywnym ekipy ekonomistów z agencji Training Projects, od ośmiu lat organizującej szkolenia zawodowe dla różnych korporacji.

22.02.2015. 00:03